Зв'яжіться з нами

Привіт, що ти шукаєш?

Регіони

На Дніпропетровщині лісгосп через суд зобов’язали сплатити майже 800 тисяч гривень за незаконну вирубку лісу

Господарський суд Дніпропетровської області задовольнив позов прокуратури та зобов’язав державне лісогосподарське підприємство відшкодувати майже 800 тисяч гривень збитків, завданих довкіллю.

Як повідомили в прокуратурі, у 2024 році на території лісництва в межах Солонянської громади була виявлена незаконна вирубка дерев. Під час перевірки встановили, що лісгосп, який є постійним користувачем цієї земельної ділянки та відповідає за її охорону, не забезпечив належний захист лісових насаджень.

У зв’язку з цим екологічні прокурори звернулися до суду з вимогою стягнути з підприємства завдані збитки. Суд підтримав позицію прокуратури та ухвалив рішення про відшкодування на користь Солонянської селищної ради майже 800 тисяч гривень.

Кошти мають бути спрямовані на компенсацію шкоди, завданої навколишньому природному середовищу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
На Дніпропетровщині розширили зону обов’язкової евакуації родин з дітьми через безпекову ситуацію;

Спортсмен з Дніпра Михайло Кохан здобув золото престижного турніру World Athletics в Естонії;

Між Дніпром та Харковом запустять новий регіональний поїзд: оприлюднено розклад.

Більше новин на Reporter.ua