Регіони

На відновленні будинку після обстрілу в Запоріжжі привласнили понад 1,6 млн грн: двом фігурантам оголосили підозру

У Запоріжжі правоохоронці викрили схему розкрадання бюджетних коштів під час відновлення житлового будинку, пошкодженого внаслідок російського обстрілу. За даними слідства, державі завдали збитків на понад 1,6 млн гривень.

Як повідомили в Запорізькій обласній прокуратурі, підозри отримали заступник директора підрядної компанії та інженер технічного нагляду.

Слідство встановило, що Служба відновлення та розвитку інфраструктури в Запорізькій області уклала договір із підрядною організацією на капітальний ремонт будинку, який був частково зруйнований через російський обстріл.

За версією правоохоронців, підрядник виконав роботи неякісно та використав матеріали, що не відповідали встановленим вимогам. Щоб приховати порушення, до актів виконаних робіт та іншої документації внесли неправдиві відомості. Унаслідок цього бюджету було завдано збитків на суму понад 1,6 млн гривень.

Заступнику директора товариства інкримінують заволодіння бюджетними коштами шляхом зловживання службовим становищем, вчинене в умовах воєнного стану та в особливо великих розмірах. Інженеру технічного нагляду повідомили про підозру у службовій недбалості, що спричинила тяжкі наслідки.

Досудове розслідування триває.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Українські дрони виходять на новий ринок: Гондурас купуватиме БпЛА для боротьби з наркокартелями;

У Кривому Розі викрили схему з ремонтом шкільного майданчика: бюджету завдано збитків на пів мільйона гривень;

Запоріжжя стане першим регіоном України з мережею шкільних кіберспортивних хабів.

Більше новин на Reporter.ua

Exit mobile version