Колишньому начальнику одного з управлінь Запорізької міської ради повідомили про підозру у розтраті бюджетних коштів під час закупівлі інформаційних табличок для позначення укриттів. За даними слідства, збитки місцевому бюджету перевищили 463 тисячі гривень.
Як повідомили в прокуратурі, йдеться про закупівлю, проведену у 2022 році, коли після початку повномасштабного вторгнення питання доступу до захисних споруд було особливо важливим для жителів прифронтового Запоріжжя.
За версією слідства, під час закупівлі посадовець допустив порушення, через які вказівники для укриттів придбали за цінами, що майже вдвічі перевищували їхню ринкову вартість. У результаті місцевий бюджет, за оцінками правоохоронців, втратив понад 463 тисячі гривень.
Експосадовцю інкримінують розтрату чужого майна шляхом зловживання службовим становищем, вчинену у великих розмірах та в умовах воєнного стану (ч. 4 ст. 191 КК України).
Досудове розслідування проводять слідчі поліції Запорізької області за процесуального керівництва Вознесенівської окружної прокуратури міста Запоріжжя.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Українські дрони виходять на новий ринок: Гондурас купуватиме БпЛА для боротьби з наркокартелями;
Запоріжжя стане першим регіоном України з мережею шкільних кіберспортивних хабів.
