У Харкові затримали чоловіка, який напав з ножем на поліцейських під час перевірки документів. Двоє правоохоронців отримали травми та були госпіталізовані. Інцидент стався 25 червня близько 16:00 у Салтівському районі Харкова.
Про це повідомила поліція Харківської області. За даними правоохоронців, поліцейські під час виконання службових обов'язків перевіряли документи у громадянина. Під час спілкування чоловік почав поводитися агресивно і раптово напав на поліцейських з ножем.
У результаті нападу двоє правоохоронців отримали тілесні ушкодження. Їх госпіталізували. Нападника затримали в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України.
У поліції повідомили, що він раніше неодноразово притягувався до кримінальної відповідальності за різні злочини. Також, за даними поліції, чоловік перебував у розшуку за ухилення від мобілізації. Відомості про подію внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 2 ст. 345 Кримінального кодексу України — погроза або насильство щодо працівника правоохоронного органу.
Наразі вирішується питання про повідомлення затриманому про підозру. Слідчі дії тривають.
