Зв'яжіться з нами

Привіт, що ти шукаєш?

Запоріжжя

Чаклунки, зомбі, монстри і герої аніме: в Запоріжжі провели фотозустріч до Геловіну, – ФОТОРЕПОРТАЖ

В парку Перемоги днями відбулась Геловінська фотоздибанка, на яку зібрались десятки хлопців та дівчат у яскравих костюмах. Тут можна було побачити героїв з аніме та ігор, а також персонажів геловінської тематики – зомбі, відьом, чортів, вампірів.

Як пройшла фотоздибанка – далі в репортажі 061.

Організатор заходу – запорізький активіст та керівник «Здибанки Запоріжжя» Станіслав Свідлов. «Здибанка» проводить різноманітні зустрічі для представників субкультур. Геловінську здибанку вирішили організувати разом зі спільнотою запорізьких фотографів «Фотозустрічі».

– Я поспілкувався з запорізькою спільнотою фотографів, запропонував провести спільний захід: ви пофотографуєте, а косплеєри прийдуть, поспілкуються, їх познімають. Ми сказали, що тема Геловін, не обмежували в чомусь, деякі просто зробили мейкап, деякі продумали повний образ, – каже Станіслав.

Дівчина у військовій формі та з гримом на обличчі каже, що вона косплеїть персонаж Англії з аніме Хеталія. Для цього вона шукала в інтернет-магазинах справжню англійську військову форму.

– Я відштовхувалась в основному від того, що є вдома. Наприклад, тканина, фарби, якісь старі майки. Форма – справжня військова форма Англії 1951 року. Часу на підготовку пішло майже місяць. На обличчі грим, який тримається на медичному клеї. Для мене цей захід – привід вийти на свіже повітря, поспілкуватись з людьми, тому що я зазвичай з дому не виходжу – розповіла учасниця фотоздибанки.

Косплеєри кажуть, що подібні заходи для них є можливістю для саморозвитку, знайомств, саморозвитку та пошуку нових ідей.

Олександр прийшов в образі монстра Ханамі з аніме «Магчна битва». Він хотів зробити цього персонажа три роки, саме на фотоздибанку ідею вдалось нарешті реалізувати.

– Це все пап’є-маше, тобто найдешевші матеріали. До повномасштабної війни я їздив по всеукраїнським фестивалям, тому роблю як дорогі костюми, для цього маю з другом майстерню по 3D-друку, і костюми майже з нульовим бюджетом, щоб своїм прикладом показувати починаючим косплєрам, що можна зробити якісний образ за мінімальні кошти. Вийшло на підготовку образу приблизно пару тижнів і до тисячі гривень грошей, – ділиться Олександр.

Стеша, яка косплеїть аніме-персонажа Джузо «Токійського Гуля» свій образ готувала три тижні. Каже, до персонажу додала хворобу ханахакі, коли через невзаємне кохання в людині починають рости квіти і вона задихається. Квіти дівчина кілька днів вирізала вручну.

Поліна на фотоздибанку прийшла в образі Хіміко Тога з «Моєї геройської академії». Цей персонаж може зовні перетворитись на будь-яку людину, якщо вип’є з неї кров. Одна з основних деталей костюму – пристрій для відсмоктування крові.

Джерело: 061.ua