Запоріжжя

російський безпілотник атакував АЗС в Хортицькому районі: працівники встигли вибігти до вибуху

Вночі, 26 червня, ворожий БпЛА атакував одну з автозаправних станцій в Хортицькому районі міста.

За даними ДСНС, внаслідок удару загорівся резервуар з газом та адміністративна будівля.

На щастя, загиблих та постраждалих немає. Працівники почули, що летять дрони, вибігли з АЗС до влучання.

На місці виникла пожежа, яку загасили рятувальники. На місці працювали усі екстрені служби міста.

Джерело: 061.ua

Exit mobile version