У ніч на 25 червня українські захисники завдали ударів по мостах на ТОТ Запорізької і Луганської областей.
Сили оборони уразили три мости, які російські загарбники використовували для перекидання військ і перевезення боєприпасів. Про це повідомив Генштаб ЗСУ 25 червня.
У Запорізькій області уразили автомобільний міст через річку Корсак (протікає по території окупованих Мелітопольського і Бердянського районів). На Луганщині вдарили по залізничних мостах через річки Айдар і Луганчик.
Це вже другий удар по мостах на тимчасово окупованих територіях Запорізької області. 22 червня було знищено міст біля Василівки.
Раніше 061 повідомляв, що у Запоріжжі внаслідок ворожого удару загинув помічник машиніста локомотива.
Джерело: 061.ua
