Запоріжжя

У Запоріжжі через ворожу атаку стався витік речовини із запахом аміаку: його локалізували, – ДСНС

Вранці у Запоріжжі загарбники вдарили по інфраструктурному обʼєкту, що призвело до витоку хімічної речовини.

23 червня ворог атакував Запоріжжя за допомогою БПЛА. Ворожий удар спричинив витікання “речовини із запахом аміаку” на інфраструктурному обʼєкті, повідомили в обласному управлінні ДСНС.

“Рятувальники ДСНС оперативно запобігли поширенню хмари та повністю локалізували її в радіусі 10 метрів. Жодної загрози для життя та здоров'я людей немає”, – заявили у відомстві.

В обласному Центрі контролю і профілактики хвороб провели дослідження забруднення повітря, зокрема на аміак, у Хортицькому районі. У ЦКПХ заявили, що відхилень від норми не виявили і безпосередньої загрози населенню немає.

Раніше 061 повідомляв, що СБУ затримала дезертира, який наводив ворожі удари.

Джерело: 061.ua

Exit mobile version