Зв'яжіться з нами

Привіт, що ти шукаєш?

Запоріжжя

У Запоріжжі колишнього посадовця міськради підозрюють у переплаті майже пів мільйона гривень за таблички до укриттів

Колишньому начальнику одного з управлінь Запорізької міської ради повідомили про підозру у розтраті бюджетних коштів під час закупівлі інформаційних табличок із позначенням укриттів. Збитки місцевому бюджету перевищили 463 тисячі гривень. Про це повідомили в Запорізькій обласній прокуратурі.

За даними слідства, у 2022 році, після початку повномасштабного вторгнення, посадовець організував закупівлю вказівників до захисних споруд цивільного захисту. Під час закупівлі було порушено встановлений порядок, через що таблички придбали за цінами, які майже вдвічі перевищували ринкові.

За версією правоохоронців, внаслідок цього місцевий бюджет зазнав збитків на понад 463 тисячі гривень.

Колишньому посадовцю повідомили про підозру за розтрату чужого майна шляхом зловживання службовим становищем, вчинену у великих розмірах та в умовах воєнного стану.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що у Запоріжжі підрядника і посадовця підозрюють у заволодінні 1,6 млн гривень на відбудові зруйнованого будинку

Джерело: 061.ua