У мерії Запоріжжя розглянули заяви на отримання відшкодування на ремонт осель, які зазнали пошкоджень внаслідок бойових дій.
Минулого четверга відбулося засідання комісії міськради Запоріжжя з питань нарахування компенсацій. Погодження отримали 204 заяви від власників пошкоджених осель на загальну суму 18,3 млн гривень. Про це повідомили у мерії Запоріжжя 24 червня.
“Загалом у Запоріжжі з початку роботи комісії державна компенсація погоджена 7020 власникам житла на загальну суму 572 мільйони 509 тисяч 517 гривень”, – зазначили у міськраді.
6473 заявникам перераховано державну допомогу. Нараховано компенсації на загальну суму 522,5 млн гривень.
Раніше 061 повідомляв, що у Запорізькому районі троє людей отримали поранення внаслідок авіаудару.
Джерело: 061.ua