Запоріжжя

У Запорізькій області через ворожі удари без світла залишаються близько 6000 абонентів

Вчора двічі ворог бив по мережах обленерго у Новомиколаївській громаді. В результаті атак знеструмлювалися близько 4 тисяч родин, з них 3,4 тисячі вже заживлені, роботи тривають.

Про це повідомили в Запоріжжяобленерго.

Також енергетики відновили електропостачання 7 населених пунктів на Оріхівщині та більшість знеструмлених домівок у Біленькому та Кушугумі.

Загалом упродовж минулої доби вдалось повернути світло 7 085 родинам, повністю або частково заживлені 13 населених пунктів.

На ранок через вчорашні обстріли знеструмленими залишаються близько 3 тисяч споживачів на Новомиколаївщині та прилеглій до Запоріжжя території, а також 3 юридичні особи в обласному центрі.

Аварійно-відновлювальні роботи тривають.

Джерело: 061.ua

Exit mobile version