Запоріжжя

Запорізьким школярам планують продовжити пільговий проїзд на літо

У Запоріжжі школярі зможуть користуватися 50-відсотковою знижкою на проїзд у комунальному транспорті не лише під час навчального року, а й влітку. Про це поінформувала в.о. міського голови Регіна Харченко.

Раніше пільга для учнів діяла лише протягом навчального року. Після ухвалення змін школярі зможуть їздити за пільговим тарифом і під час літніх канікул.

"Школярі Запоріжжя зможуть їздити у комунальному транспорті за пільговою ціною і влітку — вже доручила підготувати необхідні документи. Ціна за проїзд становитиме 7,50 грн — це половина вартості разового квитка в муніципальному транспорті при оплаті транспортною карткою", – зазначається в дописі.

Незважаючи на те, що в дописі зазначається, що скористатися знижкою можна буде лише за умови оплати транспортною карткою «Січ», посадовці пояснюють, що діти шкільного віку зможуть розраховуватися за проїзд так, як і було раніше, включно з готівкою.

Повне рішення планують підписати у міській раді наступного тижня. Відомо, що знижка поширюється лише на комунальний транспорт. У приватних маршрутках, де з червня вартість проїзду зросла до 25 гривень, жодних пільг для школярів не передбачено.

За словами Регіни Харченко, рішення пов'язане з тим, що влітку діти продовжують відвідувати гуртки, секції та інші позашкільні заходи, тому мають мати доступ до дешевшого проїзду не лише під час навчання.

Джерело: 061.ua

Exit mobile version