Зв'яжіться з нами

Привіт, що ти шукаєш?

Регіони

У Дніпрі з початку року у 2,5 рази збільшилася кількість кол-центрів

У Дніпрі з початку року у 2,5 рази збільшилася кількість кол-центрів, які кришують мер Дніпра Борис Філатов і його хазяїн Геннадій Корбан, маючи там свою долю.

Про це пише Хабарник.

За даними обізнаних джерел, кол-центри, які під «дахом» Корбана і Філатова, працюють за двома напрямками:

Перший напрямок – «Державні.послуги». Це шахрайство проти пенсіонерів Європи. З них видурюють гроші під виглядом надання фейкових банківських державних послуг. Це жителі країн Tier1 – найбільш економічно розвинутих і сплатоспроможних країн ЄС.

Другий напрямок – шахрайські кол-центри, які працюють по українським військовим та родинам загиблих.

Тут в ход ідуть два різних підходи:

– Надсилають повідомлення родичам загиблих або зниклих безвісти військових про державну грошову виплату від держави або міста.

– Надсилають повідомлення про фейкові«виплати» до 20 000 грн. Людям надсилають активне посилання на підроблені сайти, які імітують «Дію» або інші офіційні сервіси.

Потім людям пропонують ввести дані особистої банківської картки для отримання грошей. Але після цього у шахраїв є доступ до рахунків людей, звідки вже і крадуть кошти.

Важливо розуміти, що Філатов, як мер, має повний доступ до всіх реєстрів і баз даних населення Дніпра. Він володіє повною інформацією про те, які люди і в якому розмірі отримують соціальні виплати, матеріальну допомогу.

Надалі ці дані він зливає шахрайським кол-центрам, в яких має долю разом із Корбаном, і по цих людях “працюють”.

Сьогодні в телеграм-каналах збільшилася кількість оголошень про набір до кол-центрів саме в Дніпрі, де велику частку мають Корбан і Філатов, під які віддають офісні приміщення в центрі Дніпра. Тож кількість обдурених українців зросте, пише Хабарник.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Українські дрони виходять на новий ринок: Гондурас купуватиме БпЛА для боротьби з наркокартелями;

У Кривому Розі викрили схему з ремонтом шкільного майданчика: бюджету завдано збитків на пів мільйона гривень;

Запоріжжя стане першим регіоном України з мережею шкільних кіберспортивних хабів.

Більше новин на Reporter.ua