Зв'яжіться з нами

Привіт, що ти шукаєш?

Запоріжжя

Чотири роки очікування: учасниця щотижневих акцій «Не мовчи, полон вбиває» дочекалася нареченого з полону

Катерина Терещенко щотижня виходила на акції, які проходять у центрі Запоріжжя на підтримку військовополонених. З 2022 року у полоні був її наречений – Іван.

В березні цього року 061 розповідав історію пари і от кохані нарешті разом.

Іван повернувся додому в рамках 76-го обміну полоненими, який відбувся днями. В Україну повернулися 160 Захисників, серед яких і коханий Каті.

Нагадаємо, Іван і Катерина познайомились в Харкові. Вона – навчалась на медсестру, а він – вчився у військовій академії. У 2021 році після закінчення академії пара переїхала до Запоріжжя. Іван зробив пропозицію Катерині. Весілля планували справити у 2022-му.

15 грудня 2021 року Івана відправили в зону ООС. Мав бути там три місяці, але почалась війна і їхній підрозділ перекинули до Маріуполя. Він служив в Нацгвардії, військовій частині 3029, яка зараз має назву Кара-Даг», – розповідала тоді нам Катя.

Під час виходу з «Азовсталі» на місці був присутній «Червоний Хрест». Хлопці заповнили анкету, в якій Іван вказав номери мами і Катерини. З травня 2022 року чоловік офіційно має статус полоненого.

Катя виходить на акції на підтримку полонених та адмініструє сторінку в соцмережах присвячену полоненим.

Тоді, під час нашої розмови, вона не приховувала, що дуже болісно переживає обміни, адже дуже хоче побачити в списках рідне прізвище. І от нарешті це сталося.

Джерело: 061.ua