Служба безпеки України викрила мешканця Запоріжжя, який втік з військової частини і наводив ворожі удари.
Мешканець Запоріжжя після мобілізації самовільно залишив військову частину. Після дезертирства чоловік почав писати проросійські коментарі у месенджері Telegram, що привернуло увагу спецслужб країни-агресора, повідомили у СБУ 23 червня.
“У месенджері на нього вийшов співробітник фсб і запропонував співпрацю. Після вербування агент почав збирати для рашистів дані про місця дислокації Сил оборони”, – зазначили у СБУ.
Дезертир почав випитувати у знайомих інформацію, яка цікавила російські спецслужби. У разі отримання орієнтовних геолокацій перебування Сил оборони агент виходив на місцевість для дорозвідки.
Співробітники СБУ затримали підозрюваного за місцем його проживання. Під час обшуку у нього вилучили два мобільних телефони, якими він здійснював контакт з фсб.
Оголошено підозри у державній зраді і дезертирстві. Чоловік перебуває під вартою без права внесення застави.
Раніше 061 повідомляв, що двом поліцейським із Запорізької області оголосили вироки у державній зраді.
Джерело: 061.ua

